SAUP10 CREOLE
SAUP10 CREOLE
SAUP10 CREOLE
SAUP10 CREOLE
SAUP10 CREOLE
SAUP10 CREOLE
MORELLATO

SAUP10 CREOLE

Шифра на артикл: 22857
Šifra proizvođača: CREOLE
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30948
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30969
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30819
1.790 МКД