SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SZV86 BANDY
SECTOR

SZV86 BANDY

Шифра на артикл: 22850
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 230
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
5.590 МКД