BTJM235 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM235 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 22247
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
490 МКД
196 МКД
Заштеда: 294 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол