SKJ1450998 ELIN
SKAGEN

SKJ1450998 ELIN

Шифра на артикл: 21864
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
10.390 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД