EGS2694221 505 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2694221 505 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 21853
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.090 МКД
4.854 МКД
Заштеда: 3.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Капитол Мол