717913
717913
717913
717913
717913
717913
Колекционерски кутии

717913

Шифра на артикл: 26076
0 МКД
9.090 МКД
9.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Кутии за накит
Бренд Колекционерски кутии
Боја на колекционерски кутии Крем
Димензија на колекционерски кутии 20CM X 30CM X 13CM
Материјал на колекционерски кутии Велур, Синтетичка обвивка, Стакло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД