WS-B1000-2A WS-B1000
CASIO TIMELESS COLLECTION

WS-B1000-2A WS-B1000

Шифра на артикл: 31088
Šifra proizvođača: WS-B1000
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO TIMELESS COLLECTION
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 41,3 X 46,2
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Датум, Дигитален, Меморија на дневник на летови, Меморија на извозени кругови(200), Мерач на брзина, Мерач на чекори, Податоци за поминат тренинзи, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга