AQ-800E-7A2 AQ-800
CASIO VINTAGE

AQ-800E-7A2 AQ-800

Шифра на артикл: 31093
Šifra proizvođača: AQ-800
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32,1 X 40,7
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.890 МКД