WS-B1000-1A WS-B1000
CASIO TIMELESS COLLECTION

WS-B1000-1A WS-B1000

Шифра на артикл: 31087
Šifra proizvođača: WS-B1000
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO TIMELESS COLLECTION
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 41,3 X 46,2
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Датум, Дигитален, Илуминација, Меморија на дневник на летови, Меморија на извозени кругови(200), Мерач на брзина, Мерач на чекори, Податоци за поминат тренинзи, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 10.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 14.590 МКД
Заштеда 22%
18.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.590 МКД