SNXS75 SEIKO 5
SEIKO

SNXS75 SEIKO 5

Шифра на артикл: 30913
Šifra proizvođača: SEIKO 5
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) M
Назив на механизам SEIKO 7S26
Големина на куќиште на часовник (mm) 37
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.190 МКД