SNKE06K1 SEIKO 5
SEIKO

SNKE06K1 SEIKO 5

Шифра на артикл: 30918
Šifra proizvođača: SEIKO 5
0 МКД
18.490 МКД
18.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) M
Назив на механизам SEIKO 7S26
Големина на куќиште на часовник (mm) 37
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
25.390 МКД
Додадено во омилени
16.790 МКД
Додадено во омилени
45.890 МКД
Додадено во омилени
52.190 МКД