512847 41 89 20 Slim-Line Diamond
ROAMER

512847 41 89 20 Slim-Line Diamond

Шифра на артикл: 30840
Šifra proizvođača: Slim-Line Diamond
0 МКД
21.990 МКД
21.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROAMER
Пол Женски
Материјал на часовник Дијаманти, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Назив на механизам RONDA-762-A2
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник SWISS MADE, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 20.690 МКД
Додадено во омилени
Цена 20.690 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 24.490 МКД