101984 41 85 05 Competence Skeleton IV
ROAMER

101984 41 85 05 Competence Skeleton IV

Шифра на артикл: 30825
Šifra proizvođača: Competence Skeleton IV
0 МКД
53.490 МКД
53.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROAMER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L
Назив на механизам SOPROD P024SK
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник SWISS MADE, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 25.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 12.890 МКД
Додадено во омилени
Цена 8.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 20.690 МКД