601857 47 59 20 Venus Diamond
ROAMER

601857 47 59 20 Venus Diamond

Шифра на артикл: 30842
Šifra proizvođača: Venus Diamond
0 МКД
20.690 МКД
20.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROAMER
Пол Женски
Материјал на часовник Дијаманти, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник SWISS MADE, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
20.690 МКД
Додадено во омилени
23.290 МКД
Додадено во омилени
84.590 МКД