220858 41 75 50 Rockshell Mark III Scuba
ROAMER

220858 41 75 50 Rockshell Mark III Scuba

Шифра на артикл: 30833
Šifra proizvođača: Rockshell Mark III Scuba
0 МКД
28.890 МКД
28.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROAMER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Назив на механизам RONDA-515-A1C3
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Зелена, Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 9.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 21.690 МКД
Додадено во омилени
Цена 28.390 МКД
Додадено во омилени
Цена 21.690 МКД