SMWGH2101006 AFTERBURN
SWISS MILITARY HANOWA

SMWGH2101006 AFTERBURN

Шифра на артикл: 30295
Šifra proizvođača: AFTERBURN
0 МКД
26.590 МКД
19.990 МКД
Заштеда: 6.600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Тахиметар, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 39.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 15.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 11.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 17.990 МКД