PEWGF0039341 ROMAN
POLICE

PEWGF0039341 ROMAN

Шифра на артикл: 30223
Šifra proizvođača: ROMAN
0 МКД
11.490 МКД
11.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Двојно време, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
11.890 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Заштеда 31%
9.590 МКД
Додадено во омилени
14.190 МКД
Заштеда 22%
18.190 МКД