LA680WEL-8E LA680
LA680WEL-8E LA680
LA680WEL-8E LA680
LA680WEL-8E LA680
CASIO VINTAGE

LA680WEL-8E LA680

Шифра на артикл: 29998
Šifra proizvođača: LA680
0 МКД
3.190 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 1.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28,6 X 33,5
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела, Сива
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга