DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DZ4282 MEGA CHIEF
DIESEL

DZ4282 MEGA CHIEF

Шифра на артикл: 29622
Šifra proizvođača: MEGA CHIEF
0 МКД
18.790 МКД
18.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
27.790 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
17.590 МКД
Додадено во омилени
12.490 МКД