2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
2001372 SANTORINI
LACOSTE

2001372 SANTORINI

Шифра на артикл: 29552
Šifra proizvođača: SANTORINI
0 МКД
11.790 МКД
11.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Емајл, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Зелена, Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло