1502740 HAILEY
HUGO BOSS

1502740 HAILEY

Шифра на артикл: 29541
Šifra proizvođača: HAILEY
0 МКД
23.190 МКД
23.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 19 X 28
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
19.290 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
8.514 МКД
Заштеда 40%
14.190 МКД