1792119 LORENZO
TOMMY HILFIGER

1792119 LORENZO

Шифра на артикл: 29517
Šifra proizvođača: LORENZO
0 МКД
13.690 МКД
13.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
56.590 МКД
Додадено во омилени
28.890 МКД
Додадено во омилени
22.890 МКД
Додадено во омилени
27.790 МКД