GPR-H1000-1E GPR-H1000
G-SHOCK

GPR-H1000-1E GPR-H1000

Шифра на артикл: 29478
Šifra proizvođača: GPR-H1000
0 МКД
37.490 МКД
37.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Биоразградлива пластика
Материјал на ремче Биоразградлива пластика
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 53,2 X 60,6
Функција на часовник 12/24 часа, AIRPLANE MODE, BLUETOOTH 4.0, GPS, GPS мерење на брзина и помината дистанца, USB полнач, Аларм, Аларм за пулс, Алтиметар, Анализа на тренинзи, Апликација за активности, Барометар, Брзинометар, Вибрација, Време на изгрејсонце и зајдисонце, Време на обновување на кислород, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Дигитален компас, Илуминација, Индикатор на батерија, Индикатор на бранови, Индикатор на локација, Индикатор на напојување, Календар, Максимална потрошувачка на кислород, Мапа на поминати локации, Меморија на дневник на летови, Меморија на освоени височини, Мерач на брзина, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Месечеви мени, Навигација, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Отпорност на ниски температури, Отпорност на удари и вибрации, Отпорност од кал, План за тренинзи, Податоци за поминат тренинзи, Подесување на времето со GPS, Пратење на времето за одмор меѓу 2 тренинга(количина на кислород), Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
8.190 МКД
Додадено во омилени
29.990 МКД
Додадено во омилени
25.990 МКД