GMA-P2100-2A GMA-P2100
G-SHOCK

GMA-P2100-2A GMA-P2100

Шифра на артикл: 29483
Šifra proizvođača: GMA-P2100
0 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Женски
Материјал на часовник Биоразградлива пластика
Материјал на ремче Биоразградлива пластика
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 40,6 X 46
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тиркиз
Боја на куќиште Тиркиз
Боја на ремче Тиркиз
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Осумаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак