CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CIWGC0022803 DERVIO
CERRUTI 1881

CIWGC0022803 DERVIO

Шифра на артикл: 29299
Šifra proizvođača: DERVIO
0 МКД
22.490 МКД
22.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Телеметар, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
11.390 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
18.490 МКД
Додадено во омилени
19.734 МКД
Заштеда 40%
32.890 МКД