CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CIWGO0018811 ODISSEA
CERRUTI 1881

CIWGO0018811 ODISSEA

Шифра на артикл: 29306
Šifra proizvođača: ODISSEA
0 МКД
22.490 МКД
22.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 48 X 39
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall