R4551105502 MADEMOISELLE
KIKOU

R4551105502 MADEMOISELLE

Шифра на артикл: 28572
Šifra proizvođača: MADEMOISELLE
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд KIKOU
Пол Женски
Материјал на часовник Легура, Циркони
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Виолетова
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Виолетова
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга