AI6007SS0027311 AIKON Automatic
AI6007SS0027311 AIKON Automatic
AI6007SS0027311 AIKON Automatic
AI6007SS0027311 AIKON Automatic
AI6007SS0027311 AIKON Automatic
AI6007SS0027311 AIKON Automatic
MAURICE LACROIX

AI6007SS0027311 AIKON Automatic

Шифра на артикл: 28482
Šifra proizvođača: AIKON Automatic
0 МКД
139.990 МКД
139.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, M
Назив на механизам ML115 - SW200
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Крем
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД