AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET
AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET
AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET
AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET
AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET
AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET
MAURICE LACROIX

AI6008SS00F630D AIKON Automatic SET

Шифра на артикл: 28478
Šifra proizvođača: AIKON Automatic SET
0 МКД
152.990 МКД
152.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L
Назив на механизам ML115 - SW200
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Зелена, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол