AI1018SS0021311 AIKON Quartz Р
MAURICE LACROIX

AI1018SS0021311 AIKON Quartz Р

Шифра на артикл: 28491
Šifra proizvođača: AIKON Quartz Р
0 МКД
87.890 МКД
87.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Назив на механизам RONDA 3540D
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сина, Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
15.490 МКД
Додадено во омилени
11.190 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
16.490 МКД