FA1084SS0024201 FIABA
MAURICE LACROIX

FA1084SS0024201 FIABA

Шифра на артикл: 28487
Šifra proizvođača: FIABA
0 МКД
97.690 МКД
97.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Женски
Материјал на часовник Дијаманти, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Назив на механизам ETA F05.841
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Месечеви мени, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
20.690 МКД
Додадено во омилени
21.990 МКД
Додадено во омилени
20.690 МКД
Додадено во омилени
23.290 МКД