FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FS6011 CARRAWAY
FOSSIL

FS6011 CARRAWAY

Шифра на артикл: 28394
Šifra proizvođača: CARRAWAY
0 МКД
11.290 МКД
11.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Кафеава
Можност за персонализација Гравирање
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
56.590 МКД
Додадено во омилени
11.490 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД