2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
2001329 LACOSTE 12.12
LACOSTE

2001329 LACOSTE 12.12

Шифра на артикл: 28031
Šifra proizvođača: LACOSTE 12.12
0 МКД
9.290 МКД
9.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика, Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Зелена
Боја на ремче Зелена
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
7.990 МКД