25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
25200363 IMPACT
CALVIN KLEIN

25200363 IMPACT

Шифра на артикл: 27906
Šifra proizvođača: IMPACT
0 МКД
11.890 МКД
11.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Маслинесто зелена
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
18.190 МКД
Додадено во омилени
7.690 МКД
Додадено во омилени
8.990 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД