DW-H5600MB-1E DW-H5600
G-SHOCK

DW-H5600MB-1E DW-H5600

Шифра на артикл: 27821
Šifra proizvođača: DW-H5600
0 МКД
22.490 МКД
22.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Биоразградлива пластика
Материјал на ремче Биоразградлива пластика
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44,5 X 51,1
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Аларм за пулс, Анализа на тренинзи, Вибрација, Време на обновување на кислород, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Календар, Максимална потрошувачка на кислород, Меморија на истрчани кругови(100), Мерач на брзина, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Отпорност на удари и вибрации, План за тренинзи, Податоци за поминат тренинзи, Пратење на времето за одмор меѓу 2 тренинга(количина на кислород), Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
20.990 МКД