CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CIWGR0007106 LUCARDO
CERRUTI 1881

CIWGR0007106 LUCARDO

Шифра на артикл: 27230
Šifra proizvođača: LUCARDO
0 МКД
27.990 МКД
27.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива, Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Гостивар