GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
GBD-200UU-9E GBD-200
G-SHOCK

GBD-200UU-9E GBD-200

Шифра на артикл: 26649
Šifra proizvođača: GBD-200
0 МКД
10.290 МКД
10.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,9
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Вибрација, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Меморија на истрчани кругови(100), Мерач на брзина, Мерач на калории, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, План за тренинзи, Податоци за поминат тренинзи, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид