25200230 BURST
25200230 BURST
25200230 BURST
25200230 BURST
25200230 BURST
25200230 BURST
25200230 BURST
25200230 BURST
CALVIN KLEIN

25200230 BURST

Шифра на артикл: 26557
Šifra proizvođača: BURST
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД