1710514 BECKER
1710514 BECKER
1710514 BECKER
1710514 BECKER
1710514 BECKER
1710514 BECKER
1710514 BECKER
1710514 BECKER
TOMMY HILFIGER

1710514 BECKER

Шифра на артикл: 26510
Šifra proizvođača: BECKER
0 МКД
10.590 МКД
6.354 МКД
Заштеда: 4.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
19.790 МКД
Додадено во омилени
19.690 МКД
Додадено во омилени
28.390 МКД