JC1L263M0065 Quadro
JUST CAVALLI

JC1L263M0065 Quadro

Шифра на артикл: 26244
Šifra proizvođača: Quadro
0 МКД
14.190 МКД
8.514 МКД
Заштеда: 5.676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32 X 31,5
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
19.290 МКД
Додадено во омилени
23.190 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД