ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
ES5136 STELLA
FOSSIL

ES5136 STELLA

Шифра на артикл: 25526
Šifra proizvođača: STELLA
0 МКД
10.790 МКД
7.790 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна, Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Можност за персонализација Гравирање
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
14.390 МКД
Додадено во омилени
16.490 МКД
Додадено во омилени
10.690 МКД
Додадено во омилени
15.190 МКД