FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FS5946 FOSSIL BLUE
FOSSIL

FS5946 FOSSIL BLUE

Шифра на артикл: 25534
Šifra proizvođača: FOSSIL BLUE
0 МКД
9.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Зелена, Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
18.490 МКД