LA680WEGL-4E LA680
LA680WEGL-4E LA680
LA680WEGL-4E LA680
LA680WEGL-4E LA680
CASIO VINTAGE

LA680WEGL-4E LA680

Шифра на артикл: 25486
Šifra proizvođača: LA680
0 МКД
4.290 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 1.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28,6 X 33,5
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Крем
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Крем
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Палма Мол, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
2.590 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД