GMA-S2100SK-4A GMA-S2100
GMA-S2100SK-4A GMA-S2100
GMA-S2100SK-4A GMA-S2100
GMA-S2100SK-4A GMA-S2100
G-SHOCK

GMA-S2100SK-4A GMA-S2100

Шифра на артикл: 25476
Šifra proizvođača: GMA-S2100
0 МКД
8.190 МКД
5.190 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Женски
Материјал на часовник Гума, Карбонски влакна
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,9 X 46,2
Функција на часовник LED светло, Аларм, Датум, Две стрелки, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Розева
Боја на куќиште Розева
Боја на ремче Розева
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар