R3251159002 S-03 PRO SMART
SECTOR

R3251159002 S-03 PRO SMART

Шифра на артикл: 25314
Šifra proizvođača: S-03 PRO SMART
0 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45 X 38
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, GPS, USB полнач, Аларм, Вибрација, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност East Gate Mall