R3251159001 S-03 PRO SMART
SECTOR

R3251159001 S-03 PRO SMART

Шифра на артикл: 25313
Šifra proizvođača: S-03 PRO SMART
0 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45 X 38
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, GPS, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Вибрација, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Повеќејазично мени, Подесување на времето со GPS, Пронаоѓач на телефон, Стоперка, Телефонски именик
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall