ES5207 JACQUELINE
FOSSIL

ES5207 JACQUELINE

Шифра на артикл: 25175
Šifra proizvođača: JACQUELINE
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Крем
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
11.334 МКД
Заштеда 40%
18.890 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
6.790 МКД