EFV-C110L-1A EFV-C110
EDIFICE

EFV-C110L-1A EFV-C110

Шифра на артикл: 25153
Šifra proizvođača: EFV-C110
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Светско време, Стоперка, Тајмер, Телефонски именик, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
25.790 МКД
Додадено во омилени
12.890 МКД
Додадено во омилени
8.190 МКД
Додадено во омилени
20.690 МКД