2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
2001258 LACOSTE CLUB
LACOSTE

2001258 LACOSTE CLUB

Шифра на артикл: 24796
Šifra proizvođača: LACOSTE CLUB
0 МКД
10.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
5.390 МКД
Заштеда 36%
8.390 МКД
Додадено во омилени
6.790 МКД
Додадено во омилени
9.490 МКД
Заштеда 24%
12.490 МКД