1792018 MILES
1792018 MILES
1792018 MILES
1792018 MILES
1792018 MILES
1792018 MILES
1792018 MILES
1792018 MILES
TOMMY HILFIGER

1792018 MILES

Шифра на артикл: 24757
Šifra proizvođača: MILES
0 МКД
11.790 МКД
11.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Двојно време, Мултифункциски, Тахиметар
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена, Тегет
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
15.490 МКД
Додадено во омилени
56.590 МКД
Додадено во омилени
27.890 МКД
Додадено во омилени
20.390 МКД